Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat Win XP místo Linuxu?

Dobrý den mám dotaz koupil jsem si notebook na kterém je Linux.Ale chci si nainstalovat místo něj Windows XP (CD mam) ale mam tam jen prikazovy radek v tom linuxu a nevim jak to nainstalovat prodim poradte dekuji

Změna předmětu, původně: Linux-problém (host)

no jo pánové ale tím nastavením v bios jsem to spravil a instalace z origin win XP probela good a je to tak jak na pc ..... nic pirátského ale linux má jiný systém a sata asi taky bude rozeznávat jinác .... proste vzdy zkousím vse a je to zvlást jedno kdyz jde o nový pc ci notas ve firme si za to berou 600-1500 to není málo za trochu snahy a más to na furt ...