Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winfast PVR2

zdravim mam tv kartu DTV1800H a nevim jak naladim gigitalni prijem, potrebuju na to koax kabel nebo to chyta vlastne jak? A v nastaveni karty neni moznost naladeni signalu analogoveho nebo digitalniho. poradi mi nekdo?

Vyuziju tohodle threadu a zeptam se tu... jak nastavim (kdyz mam digi prijem) aby mi v programu winfast pvr2 na dalkovem ovladaci fungovalo prepinani kanalu pres cislnik..funguje to bohuzel jen u analogoveho vysilani...pri digitalnim to jde jen pomoci sipek nahoru a dolu :(