Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto SpyHunter našel 130 trojanů - není to podvod?

Zdravím, chci se zeptat, není ten SpyHunter podvod? Normálně mi našel asi 130 Trojanů a SpyBot, Spyware Doctor, Windows Defender, AdAware, AVG a hafo dalších programů našly maximálně nějaké cookie. Docela podezřelé, nebo je opravdu tak dobrý? ::) Díky.

Změna předmětu, původně: SpyHunter (host)

spyhunter je jeden z tých programov,ktorý tie trojany najprv pri inštalácii do pc nasadí, a potom ich akože víťazoslávne nájde a na ich plnohodnotné odstránenie obvykle vyzve na zakúpenie full/pro a podobnej edície

tak to sem te asi troufnul.Me nasel 155.hrozeb.
Proc né? psat si muze co chce.Laciný trik.
Projede PC,napise opravit hrozby a kdyz to chces provést,aby to vubec slo,musis si koupit plnou verzi.
Skutecne "upoutávka" verohodného programu.
....no,jdu se podivat po jiné verzi...

Karle ty máš asi hodně zkušeností s PC.Mám v notebooku antivir AVG 2014 a když ho požádám aby zkontroloval celý počítač tak mu to trvá hodinu a 10 minut.Poté mi zdělí že nenašel žádnou hrozbu a přitom zkontroloval 42350 souborů.Absolutně nechápu kde se toho tam tolik vzalo když mi byl přeinstalován windows XP cca před dvěma roky.Daly by se ty soubory nějak promazat aby mi to nezpomalovalo počítač,nebo poradí mi někdo jiný pokud tady Karel nebude?

soubory počítač nezpomalují. Počítač zpomaluje uživatel neuváženou instalací (a hlavně konfigurací) programů, které se spouštějí hned po startu OS.

A můžu se zeptat já? Proč se vlamuješ do starého threadu o úplně jiném problému? Tady to zamykám.