Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opožděné reakce pc

Dobrý den mám pc

Intel pentium 4 2,4Ghz
Main board MSI-6788
Graf Karta Ati Radeon 9600 Series Agp (128)
Ram 1500 mega

Mám ten problém,že když spustím nějakou náročnější aplikaci,například hru nhl 08,tak se po chvíli hra nezačne sekat,ale chová se jako by jste měli lagy v nějaké on-line hře.Prostě jede plynule bez sekání,ale reaguje velice opožděně,nevíte prosím čím to může být?

Na ochranu používám:SpyWare Terminator a Nod32+ nějaké jednorázové utility,jako třeba Cureit

Minimální požadavky:

OS - Windows 2000/XP/Vista*
Processor – 1.3 GHz nebo lepší
RAM 256 MB RAM (Windows Vista potřebuje 512 MB RAM)
HDD – 2.41 GB
DVD – 8x
Grafická karta – 64 MB**
Zvukovka - DirectX 9.0c kompatibilní

Takže asi splňuješ o hodně navíc. Taky vlastním AGP Radeon 9600 a GTA-San Andreas mi na tom jede v pohodě, což je asi větší zátež (větší "svět", složitější pohyby, auta.....), než NHL (aréna, diváci, hráčí a to je asi vše :-p)

Edit : přeinstaluj ovladače