Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska CPU Ram-pomozte při rozhodování

Ahoj řeším nové pc (deska, cpu, ram). Vybírám základní desku cpu a ram jde mi o cenově dostupnou, ale kvalitní a hlavně stabilní variantu.
Deska
Asus P5KC - Intel P35
product.jsp
CPU
Intel Core2 Duo E4500 2,20GHz 2MB 800MHz 775pin BOX
product.jsp
na cpu prostě nyní šetřím
Ram
Geil DIMM 2048MB DDR II 800MHz Kit (GX22GB6400DC)
product.jsp

časem chci doplnit ram na 4GB a vyměnit CPU za Core 2 Quad
pokud by jste měli lepší variantu v podobné ceně nebo nějaké recenze na desku pište
díky

to těžko. Možná se ti to budou snažit vnutit marketingově, ale programy z 90% dneska neumí využít ani DC, natgož QC a nemyslím si, že se to do roka (nebo několika let změní). Ono je totiž programátorsky velmi složité optimalizovat aplikaci tak, aby běhala dobře na více než dvouprocesorovém stroji, navíc to z podstaty věci u mnoha algoritmů nejde.