Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista instalace - počítač zamrzne a nereaguje

Nedaří se nainstalovat OP vista po načtení souborů počítač zamrzne a nereaguje. Počítač je složen ze základní desky Asus P5WD E -premium. Pamět 1GB (KIT 2x512MB) DDR2 800MHz PC6400 CL5-5-5-12 CORSAIR grafická karta ATI RX1900GT. Mechanika a disky jsou SATA
Změna předmětu, původně: vista (LaKr) (Kráťa)

můžeš zkusit začít instalovat vistu z příkazového řádku - starší verze windows měly na cd v adresáři \i386 instalační soubor winnt.exe. spusť ho pro zjištění parametrů:
winnt.exe /?
a vyber mu podle helpu parametr se zakázáním detekce hardware.
(kdyby to mělo integrovanou grafiku, dala by se pro instalaci pcie karta vyhodit ven a instalovat nejdřív jen tu v chipsetu, ale tvrzení na netu kolem výbavy desky se liší)