Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přetaktování procesoru

potřeboval bych věděj jestli existuje nějaký program na přetaktování procesoru,můj bios to nepodporuje a netroufám si ho nějak aktualizovat.Mám Amd Sempron 2800+,1600Mhz,myslíte že to má ještě cenu a bude vůbec potom rozdíl rozpoznatelný.díky

proč myslíte,mám ram ddr2 1500mhz a Asus socket AM2, myslím že ramky jsou dostačující,stejně maximálne využívám kolem 1000mhz a to jen když pařím hry,jinak běžně kolem 300mhz.a nepočítám stím že bych tam někdy nainstaloval visty, takže si myslím že tu mám ještě dostatečnou rezervu.takže nevím proč bych tam rval ještě víc.jediné čeho se obávám jestli ta deska podporuje dvoujádrové procesory.ale myslím že by to nemělo vadit.