Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybijanie mobilu

Kupil som prave li-ion bateriu do siemensu cf75 a ako vsetky li-polky ju treba naformatovat. Teda nabit a vybit. A prave na vybijanie som raz nasiel na nete program neviem vsak kde a ani ako sa volal Vie niekto? Na rychle vybitie mobilu. Hrat hry atd. sa mi nechce proste spustit a vybija.

A kde jsi prisel na to formatovani? To platilo u starych baterii u novych se to nedela.
Jedine, co vyrobce doporucuje je, nabit ji poprve uplne (nenechat ji na nabijecce treba jen 10 minut).
Na "formatovani" zapomen, baterce to uskodi. LiPol (a ostate vsechny Li akumulatory) nemaji rady vetsi vybijeni, takze je lepsi je nabijet co nejcasteji a nevybijet uplne.