Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber statívu do 1.000,-Sk Hama vs Velbon

Dobry den

poradte prosim stativ na Olympus C 765 UZ vyberam medzi Star 62(HAMA) vs Velbon uz neviem typ
849 vs 890 Sk, maju ich v nay.

stativ bude zaroven sluzit aj pre iny fotak a kameru, nepotrebujem nič extra len na obcasne pouzitie aby mal výšku cca 150 cm a závažie prípadne háčik na závažie.

dakujem

Musíš se zamyslet na co budeš stativ používat...a jak často...také fotím a koupil jsem si stativ /nevím výrobce/ za 420 .-Kč a jsme s ním plně spokojený ..výšku asi 150 cm.. a myslím si že plně dostačuje na amatérské focení...má ty samé funkce jak drahý...samozdřejmě tam musí být rozdíl /cena/.....