Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako dostať do Windows vista home basic češtinu alebo slovenčinu

Zdravim vsetkych

Celi den si lamem hlavu :i: nad tim ako dostat do mojho laptopu jazyk ktoremu na 100 percent rozumiem::). Laptop mam zakupeny v anglii a windows uz som mal nainstalovany, vista sa mi v celku pozdava takze velmi rad by som si ju ponechal no bohuzial je v anglictine a nie vsetkemu rozumiem. V cechach sa vista predava aj v cestine tak podla mna by sa to malo nejako dat nahodit len neviem ako ))

Dakujem za kazdu pomoc.:beer:

hm, kde je problem?

...Změna jazyka zobrazení

Platí pro všechny verze systému Windows Vista. ...

(zdroj)

a hned link na tej stranke:

Jak získám dodatečné jazykové soubory?
Pomocí dodatečných jazykových souborů můžete změnit jazyk zobrazení v počítači, aby se průvodci, dialogová okna, nabídky, témata nápovědy a další položky v systému Windows zobrazovaly v jiném jazyce....

na stranke je popis, ako stiahnut a instalovat tu cestinu ci iny jazyk...

tak teda skusal som to nahodit podla toho navodu co je tam no bohuzial neuspesne....prvy odkaz ktory si mi dal neuspel nakolko tam pisu ze si mam navolit : JAZYK ZOBRAZENI bohuzial ja tu moznost vobec nemam :-(...mam v hornej casti len CHANGE KEYBOARDS a to je vsetko...a na moznost DISPLAY LANGUAGE sa nejako pozabudlo :))....druhy odkaz ktory si mi poslal tak tomu som sa potesil ale len chvilu nakolko som si mal nainstalovat sadu LIP Language Interface Pack a ta bohuzial je len pre windows XP ....no aj napriek tomu som to skusil stiahnut, no ale ked som to rozklikol tak mi hned vysvetlilo ze mam ist do... a mam to spustat na xp a nie na viste....ked som aj zvolil nejaky inny jazyk nejaky arabsky a bolo tam ze je to lip pre vistu tak som to zo zufalosti skusil stiahnut a nainstalovat no opat bez uspechu. Skusil som uz snad kazde jedno forum ale nikde nic :-/...takze to asi vzdam a dam si fajne vychladene :beer: .... dakujem za tvoju ochotu a cas :-) ...keby ta napadla este nejaka moznost tak budem rad :-D