Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Straightcore W311 - firmware

Nevi prosim nekdo o nejakem jinej firmware pro w311, protoze soucasny firmware ze stranek vyrobce mi proste nefunguje. Mam Access point v rezimu klient pripojeny na pet osmicce, druhou krabici w311 v rezimu AP na to pripojene dva klienti ve vzdalenosti vzduchem 10m. Klienti se sice pripoji na krabicku ale pingi vubec nejedou, teda skoro vubec. Zkousel sem menit kanaly, rts, beacon interval, b, b-g, g. A vysledek byl stale stejny. Klienti jsou pripojeni na vsesmerovou antenu. Moje jedina moznost je flashnout krabici, protoze nic jineho uz mne nenapada. PS: pres den to jakztak de, ale v noci pingy nejdou skoro vubec. NECHAPU

evidentne nemas asi ani paru o routovani. tak este raz a naposledy...aku mas nastavenu gw v tcp/ip nastaveniach apecka?
10m klientov nemozes pripajat na 8dB vsesmerku kvoli odrazom. 10m klientov pripoj na izbove ap s malickou antenou. ja tu v meste chytam svoje izbove ap aj 500m od bytu so silnejsou antenou.

protože v noci se signál šíří lépe, není rušen Sluncem (mimo jiné; to je všeobecný fakt, např. TV vysílání, v noci chytíš "téměř koukatelně" i stanice, které přes den nechytíš). Proto má Fleg nejspíš pravdu ohledně těch odrazů - prostě i odrazy jsou tak silné, že ruší vlastní vysílání.