Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Nerem

Chtěl bych se zeptat na jednu věc - většinou dávám do mechaniky přepisovatelné DVD+RW - dále dám NeroStartSmart - další - vymazat DVD - a pak už jen zvolím zda rychle nebo úplně...Najednou mi to nejde-tlačítko vymazat je "světlé",nelze na ně kliknout...Když jsem zkusil dát naformátování disku-tak mi to napíše,že je chráněn proti zápisu (což se mi zdá blbost)...A to mi dělá u všech DVD+RW,ne pouze u jednoho...Bohužel začlo to dnes,předtím jsem s tím nikdy neměl problém...Vlastně jsem zkoušel dnes jeden vypalovací program,ale ten ten jsem odinstaloval...Třeba to s tím může nějak souviset (s nastavením mechaniky,nevím).Co mám udělat,aby mě to smazání DVD+RW fungovalo? Díky

Zkuste ve Správci zařízení odebrat mechaniku. Ta by se měla po restartu znova sama nainstalovat. Pro jistotu se také pokuste provést Obnovu systému bodem ze dne, kdy tam ještě nebyl ten nový vypalovací program.

P.S. Jinak mě zaujal název Vašeho threadu; jako by jej napsal křesťan v Římě kolem r. 64...

Paullus - boha jeho, neber to tak, že ti pořád oponuji, ale zase si musím rejpnout /každý cikán hádá podle svýho koně/, ale, válí se mi tady Nero 6.6.0.16 od tý doby co vyšlo /a to už je nějaký pátek/, a budeš se divit - zívám.
Naprostá spokojenost.
Pravda je ta, že to byla v mém věku makačka, než jsem ho "rozchodil" - dokonce jsem musel mazat do magacínu, koupit knížku, a prokousat se přes "chytrý čtení" - ale mám velkou výhodu, že nemusím být za každou cenu "in", a dneska bych neměnil - ani bohovi.
A zase se chci všem "čtenářům" omluvit, že tohle není žádný návod, jenom zkušenost.