Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doska do PC

Poradte mi nejaku dobru a nie velmi drahu dosku tak do 2000 Sk s DDR2 no min. 800Mhz, socket AM2, 2xPATA (ked bude len 1x tak no nejak to prezijem), A netreba mi integrovanu grafiku. A samozrejme SATA2 Ja sa v tych vyrobcoch moc nevyznam tak prsim o radu.

tebe možno rozdiel jasný je,ale mnohým ten rozdiel medzi pci,pci-x a pcie jasný nieje vôbec a mnohí žijú aj v omyle,že agp karta sa dá nejako jednoducho napasovať do pcie púhym zastrčením do zbernice a že to nejako pôjde,takže myslím,že tá pôvodná poznámka o rozdieloch bola vcelku na mieste