Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nedostatek virtuální paměti

Dobrý den včera mi přišla tato hláška....mam nově sestavený pc.PAMET 1024MB při prohlížení fotek na netu mi naskočila...v předchozim pc mi kvuli tomu odešli rámky a zákl.deska...je to normální?nebo se mám obávat znovu.

ja mam 2GB ram, dualchannel a virtualnu pamat nepotrebujem.

napriek tomu vsak musim mat nastavenu aspon symbolicku (u mna 10MB), kvoli niektorym programom, ktore to idiocky vyzaduju. tuto hlasku mi zobrazuje tiez, ignorujem ju a jde se dal :-D zatial som ziadne problemy z tohto vyplyvajuce nemal.