Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmenšení frekvence CPU. Jakto?

Dobrý den,
Mám takový zajímavý dotaz ;-)
Nejsem si 100% jistý ( pouze vím,že to bylo ve stejný den ), Ale nainstaloval jsem TuneUp Utilites 07 a systém jsem optimalizoval a optimalizoval ... Až si najednou při restartu PC všimnu , že můj procesor AMD Athlon XP2000+ ( 1.67 GhZ ) má najeddnou frekvenci 1250 MHz.
Nechápu , jak se toto mohlo stát ani jak to zase vrátit zpět. Nepociťuji nějakou změnu v rychlosti systému. Ale tuto frekvenci mi zobrazí každý ,,tester CPU" ( Everest, samotná XP, BIOS apod.)
Nesetkal jste se s tím někdo a nevíte co by za tím mohlo stát ?

Děkuji za odpovědi a nápady.

Změna tučného textu na normální.
Změna předmětu, původně: Zmenšení frekvence CPU ?? jakto ??? (anarchist)

podíval ses na tu stranu 31? Srovnal jsi to se stavem vlastního BIOSu? Zkusil jsi tam nastavit ten správný procesor (tj. Athlon)? Nikde jsem nic nepsal o upgradu.

P.S.: Pokud by to tam opravdu nebylo, tak potom mě napadá už jen vypnout PC od napájení (zcela) na pár minut a případně ještě provést reset CMOS