Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde najít ovladače k MB chaintech 9LIF3 ?

Dobrý Štědrý den, mám malý problém, protože nějak nejsem schopný najít stránky, ze kterých by se daly stáhnout ovladače k uvedené desce... Já vím, že je to vykopávka, ale dostala se mi do ruky v podstatě s kompletním zbytkem ( takže celý počítač), ale bohužel naformátovaným HDD bez OS. Tak teď tápu a brouzdám po nefunkčních odkazech:-/. Je někde lepší hledač?

Děkuji všem, problém jsem obešel tím, že Win mají nějaké základní ovladače už v sobě ( vzhledem k věku desky a výrobci jsem to nepředpokládal), a navíc mi doma ty linky nějak nefungovaly - když už jsem se nějak dostal na tu stránku, tak se stejně nedalo nic stáhnout ( Bůh ví, proč?)... Jinak přeji všem rádcům krásný a pohodový Nový rok, spoustu trpělivosti a vůbec ...