Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzá PC

Prosím zkusí mi někdo pomoct.Zničeho nic mi zamrzne kurzor od myši a už s tim nehnu.Musim to celý restartovat a kolikrát se ani nedostanu do přihlášení.Někdy to zamrzne a samo se to restartuje.Zkusil jsem odmazat hry ,defragmentovat nestačim-zamrzne,AVG,avast,bod obnovení až o měsíc,CCleaner a už nevím co dál:.(:.(:.(:.(:.(:.(:.(:.(

:-) to je jak u řezníka, máte toho 1500%, můžu to tak nechat?

jestli máš více paměťových modulů, nech jen jeden, jestli to pojede stabilněji. pokud nejsou stejné, nech samozřejmě ten největší.

zkus nouzový režim, do správce úloh - procesy - vytížení cpu% - kolik je v klidu?

podívej se co se ti za svinstvo automaticky spouší po startu a zamysli se proč (start - spustit - msconfig.exe - po startu, nebo starter)

jak je starý zdroj?

před kolika lety jsi naposledy vyfoukal žebra chladiče procesoru? (bývají úzké a zanáší se)