Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba 0x7927e03e

Dobrý večer,potřeboval bych poradit,po instalaci některých programů a jejich následném spuštění se program nespustí a objeví se chyba :

FATAL EXECUTION ENGINE ERROR (0x7927e03e)

Win XP

Prosím o radu co s tím.... Please
Změna předmětu, původně: CHYBA
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Vyhledávat jsem zkoušel,omlouvám se jestli jsem OPĚT něco udělal špatně, ale když je někdo úplně blbej, jako já, tak je to těžký.
Jak mám asi vědět,že to není kategorie software ale něco jinýho, když jsem úplnej laik?
Moc děkuju za radu,přeju hezký svátky. Karlosos

To nepomohlo, mám v počítači verzi M.NET 2,tak jsem zkoušel 1.1, ale to je asi blbost,a ani to nešlo, ale problém už je vyřešen, a to tak , že jsem si z internetu stáhnul jinou verzi programu Disc2Phone (přenos hudby mobil-počítač) a teď to maká v pohodě, ale ten Disc2Phone z instalačního CD mi nešel. Už se mi to několikrát stalo, i u jiných aplikací , ale teď už vím, že by tento problém částečně mohla vyřešit instalace jiné verze programu - pro příště.
Díky. Karlosos