Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde si upravit obrázek v mobilu, ale proč???

pls, dnes jsem dostal nový mob.tel NOKIA 2630
vyfotil jsem si (z tohoto mobilu) obrázek ktery jsem chtěl poté upravit (v mobilu) a hlasí mi to :
NEDOVOLENO AKTIVAČNÍM KLÍČEM !!!!
co mám pls udělat, musí se to nějak nastavit, nebo kde mám sehnat ten ,,aktivační klíč,,
vůbec tomu nerozumím
tou úpravou obrázku znamená, že jsem si chtěl vložit např. VLOŽIT KLIPART, nebo RÁMEČEK , ale prostě to nejde (chce to po mě nějaký klíč) ??!!
děkuji za rady

Rekl bych, ze pokud jde o vlozeni cervene bambule misto nosu, neni potreba pc a photo editor. Ohledne toho klice bych radil totez, podivat se do manualu, je ale mozne, ze se jedna o nejaky editor, ktery po tobe chce registraci pres wap, za kterou ti da klic.

Edit: navic jsem si vsimnul, ze tetno model nepodporuje vkladani ramecku, ani dodatecnou upravu fotek, pokud tam mas nejaky Java program, je to pravdepodobne o vyse zminovane registraci. Klic neziskas zadarmo, zda byl ten program v telefonu predinstalovan.

ako už bolo napísané predomnou,možno sa jedaná o aplikáciu ako napr. Nokia album,ktorá sa musí zdarma v telefone aktivovať cez wap/gprs/csd pripojenie na online službách nokia,viac info získaš v manuáli k telefonu alebo si pozri napr.sk,kde získaš podrobnejšie info priamo v češtine/slovenčine