Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zmena permissions pre priecinok

Os wista,problem:zmenil som pristupove prava k priecinku, a teraz to chcem vratit spat,ale vypisuje : unable to save permissions changes on ...,access is denied,som admin,mam prava,predtym mi to fungovalo,priecinok je v program files,je to utorrent,predtym ked som to skusal na iny priecinok,napr.filmy tak to slo,dik za radu

Já vím... CD .. change directory

Ale řeč je o OS Windows (ne o okně MS-DOS), tedy správná terminologie je složka - ať se nám to líbí nebo nelíbí.

Nám, kteří jsme vyrůstali na příkazové řádce, zůstane zafixováno označení adresář.