Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI

Zdravím vás, mám takový neobjasněný problém. Potřeboval bych propojit notebook s LCD panelem. Na notebooku mám výstup VGA a na LCD mám dva výstupy jeden HDMI a druhý DVI. No a tak nevím jestli je možné projit DHMI přímo s výstupem na notebooku VGA nebo jestli se dá použít redukce, nebo jestli to prostě není možné.... No a nebo potom použít ten druhý výstup DVI na LCD a použít redukci DVI-VGA. Snad sem to nepopsal moc složitě ::). Díky za odpověď

Použij vstup DVI přes redukci na VGA.
HDMI je poněkud jiný typ grafického výstupu, nějaká jednoduchá redukce VGA->HDMI není.
Redukce z DVI na HDMI asi je, protože se jedná o digitální signál, mrkni sem avšak VGA je analog, ten do HDMI tak snadno nenacpeš.