Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit již odinstalovaný program

Chtěl bych se zeptat,jak nebo čím mohu odstranit již odinstalovaný program. Ve Windows Vista dám ovládací panely-programy a funkce-odinstalovat nebo změnit program-ovšem když ho vyberu,tak se mi už neobjeví žádná nabídka odinstalovat ani nic jiného (prostě tam je a nejde nic s tím udělat)...Program v počítači již nemám a přitom stále ho mám v této nabídce nainstalovaných programů...Nepomohl ani nouzový režim. Jak ho mohu odstranit?

Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Já bych si spíš sehnal nějaký program, který monitoruje instalaci, nař. Total Uninstall, ten bych si spustil a následně bych si onen původně odinstalovaný program znovu nainstaloval. Poté bych jej prostřednictvím zmíněného Total Uninstallu opět odinstaloval.

Jsem přesvědčen, že manuálním zásahem do registrů se málokdy povede odinstalovat vše beze zbytku. O tom svědčí i výsledky různých čističů registrů, které jsou však samy o sobě v rukou laiků nebezpečnou zbraní.

tak třeba MSI installery (mj. nejlepší řešení) se dokáží samy opravit, i když uživatel, neznalý praxe instalací/deinstalací ručně smaže adresář (a že takových odporníků po světě běhá...). Stačí je opravdu jen znova spustit.

Jinak popdepisuji to o těch čističích registrů. ;-)

Dvojity souhlas. Jednak k znovuinstalaci a nasledne odinstalaci softu, "druhak" k nebezpecnosti cisticu registru (napr. takovy RegCleaner v rezimu heuristiky ti udela z registru koloidni smes :-D). Relativne nejbezpecnejsi se mi jevi RegSeeker, v zadnem pripade se ovsem nejedna o "lamkofilni" utilitu.