Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte náhradu za grafickou kartu

Zdravim.Jsem úplný laik a proto bych se chtěl zeptat,čím můžu nahradit grafickou kartu winfastPX7600GT NVIDIA Ge force 7600GT aby byla grafika lepší.Musím sledovat při výběru nějáké parametry,které musí souhlasit s napájení,chlazením nebo něčím jiným?Děkuji
Změna předmětu, původně: Grafika (mif)

Děkuji.Mám ještě jeden dotaz k operačním pamětím.můžu dát k ramce DDR2,667 CL,časování 5-5-5-15 PC- 5300,GX21GB5300LCD další ramky Geil DIMM 2048MB DDR II 667MHz Value Kit (GX22GB5300LDC)?Díky a ještě jednou se omlouvám,vím že pro někoho musím vypadat jako totální blb.:-D

Ten článek je neuvěřitelně starý. Lepší bude, když napíšeš, jakou máš základní desku. Jestli to nevíš, tak si stáhni např. program everest (pohledej na google), ten Ti vypíše kompletní soupis komponent v počítači, a potom se bude radit mnohem lépe...
K.