Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnutí f1 při startu pc

Dobrý večer;-) chtel bych se zeptat jestli se dá vypnout při zapnutí pc F1 před tím než nastartuje windows...je to otravné...musim u toho sedět a čekat....díky jack

Změna kategorie, původně: Software (host)

není možné...dříve mi to nedělalo ale pak sem dostal nový pc a od té doby stále...dělá to zpoustu počítačů s kterými pracuji....ale stačilo by to odstranit alespon na tom mém doma:-) zjistím co hlásí a napíšu...

pokud je to ten problém tak warning!cpu has beer changed or pcu ratio changed fail.Please re-enter cpu setings in the c mos setup and rememg to save before quit...ovšem na jiném pc žádnou hlášku nemám...tato hláška byla napsána nahoře obrazovky...u f není nic:-(