Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastnosti PC

Po stisku pravého tlačítka na ikonu Počítač na ploše a zvolení vlastnosti se nic neděje....
Rovněž volba přizpůsobit při kliku pravým tlačítkem na plochu nefunguje....

OS: Windows Vista Home Premium cz

Tak je to jinak než jsem myslel... Po chvíli to zase nefungovalo. Provedl jsem tedy novou čistou instalaci WinVista a postupně jsem pátral čím by to mohlo být a zjistil jsem, že to bylo ovladačem na zvukovou kartu SoudBlaster Xifi Gamer. Když jsem ovladač odinstaloval tak vlastnosti byly přístupné. Nevyřešil to ani update driveru. Vyřešil jsem to oboard zvukovkou (Azalia codec) a vše funguje jak má. Hlavně, že je na bedně od zvukovky napsáno - works vith Windows Vista....