Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rezervovani domeny

Chtel bych si rezervovat domenu, nyni ji ma nekdo zabranou a chce ji pronajmout, smlouva mu konci zacatkem roku 2008 tak byhc se chtel zeptat jestli si ji neprodlouzi, coz je malo parvdepodobne, jeslti se da nejak zarezervovat..... a kdyztak jakej je dobrej hosting a levnej nyni jsem delal jenom na free a tak kde by mi tuto slouzbu poskytli nyni stranka je tuta xyzxyzxyz.cz

změna v názvu domény kvůli případným šibalským spekulantům s doménami. (touchwood)

Moc never tomu ze si domenu neprodlouzi. Pokud je to spekulant, tak si ji prodlouzi. Ja tak uz cekam na domenu 2 roky a parchant ji porad prodluzuje, nic na ni nema a jednoznacne ani nema zajem nic na ni mit, ma to jen na kseft a stejne to od nej nikdo za takovy penize jako on chce nekoupi a presto ji smejd drzi a prodluzuje ji vzdycky az skoro propadne.