Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Norton 360

Zdravim, mam nainstalovany Norton 360 a pri kazde aktualizaci to chce restart počítače, kdyz ho nerestartuju, tak mi to píše že počítač není zabezpečen. Když jsem aktualizace vypnul, tak počítač taky nebyl zabezpečen. Jde to nějak nastavit abych nemusel počítač vždycky restartovat? Díky za pomoc :-)

Jde to nějak nastavit abych nemusel počítač vždycky restartovat?

Mě to spíš připadne jako nakopat symantec do prdele za tak špatný návrh aktualizací.Můj antivir neškytne ani po výměně služby,se zbytkem je to samý.