Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bootmgr

zdravim mam takovej problem v pc se nevyznam uz vubec ne z nejakym takovym problemem kterej mam....muj notas se mi seknul a prestal pracovat..a po dalsim zapnuty se mi objevylo chybi bootmgr restartujte pc..a porad do kola..a recovery manager mi taky nefunguje abych to obnovil..ojevi se mi error....Nejaka rada?

mně se to tež stalo na notasu napsalo mi to že BOOTMGR chybí. pak sem si tady někde přečetl že mam zkusit vytahnout baterku na 20 minut a pojedeto .. tak sem čekal 20minut pak dal zpatky baterku a už zas fičím bomby :-D:-D]:)