Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ladička kytary přes PC

Hledám pro úplného začátníka nějaký program přes mikrofón na ladění kytary.Našela jsem PitchPerfect jest-li máte někdo nějaký tip na prográmek aspoň pro začátek než dostanu trochu hudebního sluchu abych to naladila sama.Moc děkuji.

Ze začátku je opravdu jednodušší ladička, která ti ukáže, jestli je struna správně naladěná. Problém je v tom, že kytara je velmi individuální "zařízení", takže i struny, které budou mít "na volno" přesnou frekvenci spolu nemusí ladit, když začneš hrát.
Ale bude to pořád lepší než rozladěná kytara :-)