Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus p4p800 - jak restartovat bios?

Čáááu ...

Mám velký problém. Pokud spustím počítač, nenaběhne žádný grafický režim, ani bios ... Nic. Jediné, co naběhne je zvuk - System failed, did you test?" Ozývá se mladá slečna z reproduktorů.

Vyzkoušel jsem snad všechny varianty, jak systém oživit, ale nic ... Od mbr - zaváděcí tabulky, po bootování z instalačního cd windowsů, tak i pročištění hdd. Nyní mě však napadlo, restartovat celou základní desku... Nevíte tedy, jak restartovat asus p4p800, i bios ??

A jestli bych Vám ještě mohl poprosit, nevíte, co takovouhle poruchu způsobuje, prostě vůbec nenaběhne systém ... ani bios. Po 15 minutách hlásání - system failed, did you test, se nehorázně přehřívá chipset.

Nevíte jak to vyřešit? Děěkuju!! ;):)

Kdybys znal nějakýho nadšence co by si s tím zadarmo hrál tak možná jo. Jinak si nachystej cca 1300 za novou. Normálně se to totiž vyhazuje, kdybych znal nějakýho nadšence dávám mu to opravovat -třeba by nějakou spravil - a sem v balíku:-)