Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kodovanie AAC

Akym programom, najlepsie free mozem audio subor zakodova do AAC formau ?? Resp. ak je nejaky lepsi (pomer kvalita/velkost) tak mi porade nieco ine. Pocul som totiz ze mp3 nie je uz dlhsie najlepsim kodekom.

Když už musím do AAC tak si to překonvertím v MediaCoderu - ten umí AAC taky-jak standard(nero,faac)tak i ALS,3gpaac+ v2,CTaac+ v2(u toho musíš dodat kodeky a v nastavení je přiznat)-zkus to v něm,třeba ti bude vyhovovat,i když skrz audio na aac dělám pouze v MediaCoderu pomocí nero aac.