Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s hdd

Dobrý den, mám nějaký problém s hdd, pujčil jsem ho svému kamarádovi a když mi ho pak vrátil tak sem ho zapojil a zapnul pc. Jako vždy se začal načítat windows ale když už se měla načíst plocha tak místo toho se asi na 1 vteřinu začali na modrou obrazovku vypisovat texty. Pak pc spadne a restartuje se. Předem děkuji za všechny odpovědi

... a gramofonové desky a kazety...to platilo za soudruha těžce a k tomu se říkalo: "O co nechceš přijít, to puč" a
vrátilo se ti to buď poškozený a nebo se to nevrátilo vůbec...
No, pujčovat zainstalovanej systémovej disk, to je tedy utrum nad utrum, ten komp byl "určitě stejnej"...
To je na smazání...Sou tam určitě nainstalovaný ovladače na ten druhej komp a kdoví co se s ním dělo...