Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nereagujici monitor

Ahoj, restartoval sem pocitac a od te doby mi nechce naskocit obraz,zkousel sem pripojeni kabelu a grafickou kartu jestli je spravne zasunuta, vsechno je OK. Kdyz zapnu monitor na chvili se rozsviti kontrolka ale pak hned zhasne. Jestli nekdo vite co s tim, tak napiste. Diky moc!!!!

korektní restart s ukončením, či vypnutí za chodu?
zkus krám celý vypnout, odpojit od sítě, po čase znovu zkusit zapnout zda se dá [del] dostat aspoň do biosu, potom [f8] zda naběhne aspoň nouzový režim...
přitom si oddělej bok skříně, jestli se ventilátory točí, případně je slyšet disk?