Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Hitman:Contracts

Čaues,ani nevim,kam dotaz zařadit,ale mám problém se hrou Hitman:Contracts, Hra mi až do teď (první 2 mise) běhala úplně normálně a v pohodě, ale teď při začátku 3. mise (Bellingford Manor) mi zčerná monitor a počítač se vždy sám od sebe restartuje,Až do teď šla v pořádku tak moc nechápu proč najednou tohle.Jinak pc mám Celeron 2.5 GHz, 512 RAM DDR a grafiku Nvidia FX 5200 128 M,takže myslim víc než dost na bezproblémový hraní.
Kdyby někdo věděl,tak předem díky:)

No grafika žádnej zázrak.... naopak pěknej bazmek, ale tam problém asi nebude.
Zkusil jsi hru přeinstalovat? Vypadá to asi na chybičku ve hře. Takže mě napadá - nainstaluj si patche ke hře, pokud jsou, podívej se po netu.