Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba 5092 DivX

Někdy se mi stane,že mi nejde převést film do DivXu a vyskočí mi chyba Error 5092. Některé filmy prostě nepřevedu.Zkoušel jsem hledat, jak tady , tak na netu, ale nikde jsem nenašel odpověď na Error 5092. A když tak ,tak přímo na stránkách DivXu v angl. jazyce.A s tou já nejsem kamarád, tak nevím.
Píšou tam snad něco o pluginu,ale fakt nevím.
Prosím pomůže někdo,abych to mohl převést? Moc děkuju.

Google normálně vyhodí přímo stránky s dotazy a odpověďmi bez registrace,
ovšem opravdu anglicky. Patrně chceš překonvertovat DVD do DivX.
Píše se vesměs o chráněném obsahu DVD. Takže použij na zkoušku DVDFAB Platinum
na zkopírování obsahu DVD na HDD, případně přímo na vypálení na druhé DVD,
nějaký Converter nebo DVD Decrypter si s tím už neporadí. Klidně vyzkoušej
free verzi DivX Pro 6.8:

Až to budeš mít na HDD bez ochrany, tak už si s tím můžeš dělat co chceš.
DVDFAB Platinum je komplet na 30 dní zadara:

download.htm

verze DVDFAB HD Decrypter je úplně free a stáhne ti DVD na HDD s odstraněním ochran.
Vlastně si projeď celou tu stránku, softy jsou nové ke dnešku:

index.htm

Tak už jsem ten film dostal pomocí Dvd Fab Platinium na pevný disc a zkusil to převést do DivXu pomocí DivX Converter 6 a už to jde bez chyby.
Moc děkuju za vyřešení tohoto problému. Ani mě nenapadlo, že by to mohlo být ochranou. Mimochodem jde o dvd Pošetilost mocných -Louis dde Funes.
Převod pomocí Auto gordian knot stále běží.
Díky. Karlos