Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nero 8 a subor NMIndexstore.exe

Zdravim vsetkych

a pytam sa naco sluzi subor NMIndexstore.exe, mam naistalovany nero 8 a zo zaciatku program fungoval dobre az doteraz lebo sa NMindexstore sam spusti a pracuje na plny plyn a tak zatazuje system, myslim ze je to sucast nera.
Preto som ho odinstaloval cely 3-[

ak iete pomozte co s tym ako to riesit

Mám ten samý problém. Také pozoruji souvislost s Nerem, mám Nero 7.
Řeším to tak, že ve správci úloh dám ukončit proces NMIndexstore,
který obvykle využívá 90-99% CPU a velmi zpomaluje PC. Někdy se sám opět aktivuje, tak chvíli počkám, dám znovu ukončit a už to pak dá pokoj.
Ovšem nechce se mi tohle dělat po každém zapnutí počítače. Takže se snažím zjistit nějaké informace o tomto souboru, k čemu je a jak se dá definitivně zrušit.