Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kvalita www stranok

Pouzivam mobilny internet ( T mobile v UK) a pri zobrazovami www stranok su obrazky v horsej kvalite, taktiez niektore slovenske stranky (teda text) sa zobrazuje chybne napr. t&z%en namiesto tyzden. Ak stlacim ctrl F5 tak stranka sa nacita normalne. Ako sa to da zmenit?
Vdaka Miso

Nemůžeš mít v nastavení prohlížeče v mobilu něco jako "nenačítat obrázky v plné kvalitě" - kvůli rychlosti. A nějaké nastavené defaultní kódování?
Napiš sem, o jaký jde mobil a jaký tam máš prohlížeč, třeba to má někdo také a bude vědět.

Je mozne, ze pouzivas nejaky externy program ako pouziva napr u nas T-mobile. Nazvali ho tusim speed manazer a funguje v 3 stupnoch kvality. Pri pripojeni sa ta prehliadac opytal, ktoru kvalitu chces pouzit. Ja osobne som vzdy zaskrtol nepouzivat mobile manazera, takze ani velmi neviem ako fungoval (tipujem, ze na principe nejakeho proxy).
Co sa tyka spravneho zobrazenia znakovej sady moze to suvisiet tiez s tym proxy a s nespravne nastavenou znakovou sadou. Pri refreshe sa uz asi pouzije tebou pozadovane automaticke kodovanie.