Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emgeton m7 cult - konverze filmů

Ahoj. mohl by mi někdo poradit postup při convertování filmů do tohoto přehrávače. nějak mi to přes přiložený program AviCh nejde. děkuji

To myslíš vážně - cenvertace v IT novinkách?!
Změna kategorie, původně: IT novinky
Změna předmětu, původně: emgeton m7 cult- cenvertace filmů (host)

Obávám se, že program AviCh tu bude znát málokdo. Nemá ten program nápovědu?

Jinak video se dá konvertovat asi třemitisíci sedmiset dvaceti šesti způsoby kanonickými a devítisty třinácti apokryfními.

Pavel

no ten program je toho přehrávače. a návod tam je ale když to podle toho dělám tak mě to convertuje jenom nějaký soubor textový. když to jde tolika způsoby tak mě nějakej dobrej poraď. rad se přiučím. prosím .....