Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastaveni firewall

Nazdarek,mam problem s nastavenim firewallu-kerio.Nejde mi treba odeslat pres email nejaky fotky (na seznam.cz)email bez priloh v pohode,kdyz vypnu kerio tak to norm.jde ,ale nemuzu prijit na to kde se to nastavuje.

nejlepší firewall pro lamy je ten integrovaný v XP. Bohužel vyžaduje, aby lama fungovala pod neprivilegovaným účtem, což lamy (nezmámo proč) nerady činí (a samy si tak škodí). Veškeré keria, outposty a další hnoje jsou v rukách amatéra k ničemu.

Ano ty účty ti zachrání víc prdel než fw na který nestačíš,nicméně pokud trváš na keriu,použij kerio (ideální bude až ti doběhne trialka a fw pojede v omezeném módu),zhruba default nastavený kerio je optimálně nastavený(krom funkcí navíc jako je filtr www)