Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo na W2000

Potřebuji zjistit heslo na W2000, které jsem zapomněl a vtipně nezapsal.
Chci opravit MBR a bez hesla se neobejdu, po 3 pokusech mě to vyfakuje.
Dvě hodiny už zkouším hledat Password recovery, viewer atd. Nic nepomáhá.
Heslo je v souboru *.sam, ten je 2x chráněný a žádný sam viewer nepomůže.
Ani nastartování z HDD WinME ten soubor neotevřel. Nakonec snad budu muset
vyštrachat disketovou jednotku ze skříně a zkusit to skrze Volkova. :-|
JIMHO, musí existovat elegantnější řešení.

Stahni Hirena a pouzij sekci "Password Tools". Tam si jiste vyberes...

Password Tools
------------------------------------------------- ---------------------------
Active Password Changer 3.0.420
To Reset User Password on windows NT/2000/XP/2003/Vista (FAT/NTFS)

Offline NT/2K/XP Password Changer
utility to reset windows nt/2000/xp administrator/user password.

Registry Viewer 4.2
Registry Viewer/Editor for Win9x/Me/NT/2K/XP

Registry Reanimator 1.02
check and restore structure of the damaged registry files of NT/2K/XP

NTPWD
utility to reset windows nt/2000/xp administrator/user password.

ATAPWD 1.2
Hard Disk Password Utility