Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem edit config.sys vo Viste

zdravim poradnu
vo Viste potrebujem editovat config.sys kvoli jednemu programu
lenze sa to neda,ked to ulozim napise:

subor C:\config.sys nie je mozne vytvorit
skontrolujte,ci je cesta k subor spravna

robim to cez poznamkovy blok,skusal som aj config.nt(v system32),ale to je to iste

prava admina mam vsetky

dakujem za tipy

Jen doplním
Config.SYS jako fyzicky soubor je tam jedine kvuli nějakým přitroublým programům, které kontrolovaly jeho přítomnost a něco do něj zapisovaly. Podobně jako PhotoShop se odmítá spustit bez swap souboru...
Žádný jiný význam nemá - nic se podle nenastavuje.

no,mozno nema vyznam,ale niektorym programom staci ak sa tam napise jeden riadok..
a to ze vista je odpad viem,ale zial,niektore firmy na XPcka uz sa vysrali a podporuju len Vistu:-(