Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - narozeniny

Ahoj, nemáte taky problém s iCQ? Dnes mám já i moje žena info u všech uživatelů, že mají narozeniny? Chci jen vědět, jestli se mi nedostal do PC nějáký vir nebo jestli je to chyba někde u ICQ.

Já si tam (právě kvůli tomuto) přehazoval datumy narození, ale většina lidiček, co mi přála mě prokoukla, když jim to za tři týdny hlásilo, že mám zase narozky a je mi pro změnu o 70 let více.
Včera mi nikdo nic neposílal. Třeba si mysleli, že 6x v roce člověk narozeniny opravdu nemá.