Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastaveni firewallu

zdravim chci se zeptat jak nastavit Sygate personal firewall v.5.6 build 2808
Nebo je nastaven automaticky?Odpoved sem nikde zatim nenasel!takprosim o radu:-[
kdyz ho mam zaply tak mi prohlizec nenacte ani domovskou stranku(seznam.cz)
tak nevim co s tim.diky za rady.:beer:

Ps:anglicky neumim kdyby mi nekdo odkazoval na angl.str.:-[

Já to ještě risknu.
Aby se tvůj program dostal na internet musíš ho povolit.

[http://img168.imageshack.us/img168/5687/sygatehy1.p ng]

Allow -Povol na furt
Ask-povol/zakaž a příště se znovu zeptej
Block-Zakaž na furt
-----
Advanced položka se tě netýká.

Aha-uvažujme logicky,aby ses mohl kouknout na tahle stránky,potřebuješ prohlížeč-čili je logické a žádouci prohlížeč pustit.
Pokud si pustíš spořič obrazovky a ten se cpe na net,tak se koukneš do jeho nastavení a zjistíš proč chce na net(aktualizace),jestli to tam nemá nebo nevidíš důvod proč by měl spořič líst na net tak ho zakážeš a má utrum.
"systémové" procesy už v pravidlech máš,ty nenastavuj.
----
Prostě zdravý selský rozum stačí.