Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formátování jenom disku D

Nerada bych udělala nějakou botu :.( ? Mám disk rozdělený na C a D.Potřebuji jenom naformátovat D ,protože tam už nic nemám. Stačí kliknout jenom na na D a zvolit možnost naformátovat ? Nebo snad ještě něco než to spustím.Nic tam vážně už nemám co bych potřebovala.

Píše mi to že systém Windows nemůže tuto jednotku naformátovat.Ukončete všechny diskové nástroje a jiné programy používající tuto jednotku a ověřte, není-li v jiném okně zobrazen obsah této složky.Po té formátování opakujte.Vím,že mi nikde nic spojené s D neběží a vše mám zavřené.

Klasiky přes tento počítač.Důvod Ve vlasnostech disku mi ukazuje velikost 6 GB a já ta mám složky i skryté o velikosti 3.40 GB.Hlavě kvůli obnově dat.Zkoušela jsem obnovu a našlo mi to věci které vážně nechci aby nikdo četl.