Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit malware Power spy?

Dobry den do PC (OS WIN XP)se mě pravděpodobně dostal malware každých 30min me vyskakuje okno purchase reminder a piše se tam neco o tom že si mam zakoupit jejich soft power spy mam možnost dat buy now nebo cancel kdyz dam buy now hodí me to nejspís na jejich stranky kde si mam jejich soft koupit http://www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?ite m=13058-1 no vyzkoušel jsem už hodně programu od ad-ware po spy bot nebo take zapnout windowns v nouzovém režimu a použit program smithfraudfix take nepomohlo už jsem toho vyzkoušel hodně žádám vás o pomoc předem děkuji za jakoukoliv snahu vyřešit tento problem hezký den.

Změna předmětu, původně: Power spy (host)

No takže jsem si to pročetl a pochopil že mám zajít do ovladacích panelu přida/odebrat najít si ten power spy a odebrat ho? Kdyz ja zadny program power spy ani Trial verzy nic nemam nainstalovanej nevím jak se to dostalo do pc mam nejakej program Registry mechanic ale nejspis pujde spustit jen v nouzovem režimu myslíte že to pomuže?