Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslíte o této sestavě?

Zdravím,

momentálně vybírám novou sestavu, především určenou pro střih videa, práci s grafikou a vývoj webových aplikací. Proto Vás prosím, co si o následující sestavě myslíte? Děkuju.

Procesor
AMD Athlon A64 X2 6000+ / 3GHz / 2000MHz / 2MB / AM2
Grafická karta
VGA Asus EN8600GT / Silent / 2DHT / 256MB DDR3 / 2DVI-I /
Paměť
2x 1024MB DDR2 800MHz CL5 A-DATA
HDD Pevný disk
HDD WD CaviarXL / 320GB / WD3200AAKS / 16MB / SATA300
Case classic
COLORS-IT ATRIX - 9001 C-4 černá, 500W
Optická mechanika
SONY NEC Optiarc AD-7173S LF DVD±RW / bulk / white
Základní deska
MB MSI K9N SLI-2F / nForce 570 Sli / DDR2 / AM2

Cena s DPH: 16 501,30

To, jak si na to stojej různí výrobci základních desek, to je dost polemická věc, protože je to dost v pohybu, ostatně tak, jak se všema pc komponentama. U střihu videí bych asi čuměl hlavně na stabilitu, pak případně na nějakou tu rychlost a už vůbec by mě nezajímalo všelijaký taktovací možnosti, samozřejmě cena, ta do toho má taky co mluvit. :))
Jinak sestava pěkná...

připoj třeba některé SATA2 disky na SATA řadič, šupni si do počítače Eurocase zdroj a dost možná na to čumění nebudou stačit dioptrie. Navrch ještě můžeš zkusit zkombinovat nějaké problémové jistoty (VIA + ATI, FORTRON + SEAGATE) a o zábavu je postaráno.