Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pro disk připojovaný přes USB musím stále nastavovat sdílení. Lze to nastavit natrvalo?

Dobrý den, mám WinXP Pro, k tomu přes USB 2.0 připojený rámeček pro 5,25 mechaniku, v ní rámeček pro 3,5 disk, v něm redukci na 2,5 disk (ne, to už si dělám legraci). A do tohohle rámečku připojuju disky v takových těch šuplíčkách. Problém je v tom, že když nastavím sdílení, odpracuju, co potřebuju, disk odpojím, a pak znova připojím, musím to sdílení nastavit znovu. Nebylo by možné to sdílení pro disk připojený přes USB nastavit natrvalo?

Předem díky za tipy.

A ten externí disk má pokaždé stejné písmenko? Pokud ne, zkus jej ve Správci disků přiřadit. A i pokud ano, nejsem si jist, jestli lze nastavit trvalé sdílení pro výměnná zařízení...

Jinak máš hezkou matrjošku 5.25 - 3.5 - 2.5 :-) Už existují i 1.8" disky, kdybys v tom chtěl pokračovat...