Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlaska "System Error! - Your PC was infected by unknown trojan."

cus kdyz neco zapnu treba tento pocitac tak se mi objevi tabulka s nazvem System Error! a v ni je napsano

Your PC was infected by unknown trojan.
It's dangerous for your system (critical files can be lost)!

Click OK to download the antispyware program to clean your system! (Recommended)
OK ------ STORNO

kdyz dam OK tak mi to stahne nejakej program na odstraneni trojana ale kdyz ho to najde a chce ho to odstranit tak to po me chce licencni kod. antivirak mi nasel ho jednou to sem odstranil ale ta tabulka se mi tam obevuje kdyz neco zapinam muzete mi nekdo poradit jak tu tabulku nadobro odstranit? zkousel sem antiviry TROJANHUNTER, trojan remover a mam nod 32 kerndel pls poradte specha to
Změna předmětu, původně: System Error! pls poradte specham (rh)

jedná sa o spyware zo série spy sheriff,spy axe,super antivirus2007 professional,systemcleaner2007 a spol,doporučujem stiahnuť si avira destktop cleaner,norman malware cleaner,mcafee avert stinger,alebo použit trend micro house call-free online službu firmy trend micro na vyčistenie systému,dobrú službu spraví aj microsoft on live scanner/cleaner