Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypálit bootovací CD

Stahl sem si z internetu operační sistém windows XP profesional,v návodu sem se dočetl že bych ho měl v neru vypálit jako bootovací CD jenže když sem to skusil zobrazil se error.Zkoušel sem to přes nero expres i nero burning ROM.Jinak sem žádné nastavení neměnil jen sem nastavil rychlost.

Stahl sem si z internetu operační sistém windows XP profesional

Tak předně,máš tu dvě chyby,píše se systém a určitě to nebylo Win XP PROf ale nějaká distribuce Linuxu - viz pravidla této poradny/nelegálním aktivity.
-----

Stáhl sem 5 složek (otevřel pomocí winraru) a ty sem dal do 1.

a v té jedné složce je co za soubor?(stačí přípona ne název)