Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pozicovani div a span

Ahoj. mam takovy problem delal jsem stranky a texty a obrazky jsem pozicoval pomoci tagu div a span. napr obrazek takhle:

<span style="position: absolute; top: 110px; left: 850px">

Na mem monitoru to je jak ma, ale po zobrazeni na jiny monitor jsou texty a obrazky uplne jinde nez maji byt. Můžete mi poradit, jak to udelat, aby se zobrazovalo bsude stejne? Diky za odpoved.

<a href="seznam.cz" target="_blank">seznam</a>
Jak se udělá maximalizované nevím, nikdy jsem to nepoužíval. Okno se přeci otevře tak velké, jak velké jej má uživatel ne? Pokus se vyloženě nezmenší třeba javascriptem, tak přes celý prohlížeč.